Szkoła nauki jazdy Ldrive w Warszawie

Szkoła nauki jazdy Ldrive w Warszawie

Szkoła jazdy Ldrive została założona, przez ludzi, którzy z prawdziwą pasją podchodzą do nauki jazdy. Nasza wykwalifikowana kadra uwielbia to, co robi, dlatego zajęcia i szkolenia kandydatów na przyszłych kierowców prowadzone są w pełnym oddaniem i zaangażowaniem, dzięki czemu kursanci chętnie zwracają się do nas z wszelkimi pytaniami oraz wątpliwościami. Do każdego naszego kursanta podchodzimy indywidualnie i dajemy z siebie wszystko, aby oni również pokochali odpowiedzialną rolę, jaką jest bycie kierowcą. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych kursantów, ponieważ zależy nam, aby mogli cieszyć się oni wymarzonymi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. Nauczając wspaniałej umiejętność, jaką jest prawidłowa, bezpieczna jazda dajemy z siebie wszystko. Nasza kadra to osoby, które posiadają duże pokłady cierpliwości i wiedzy oraz wiedzą jak ją przekazać w przystępny dla kursanta sposób.

O szkole nauki jazdy LDRIVE

Nasze samochody

Szkoła Ldrive oferuje kurs prawa jazdy w Warszawie, który prowadzony jest na nowych samochodach Hyundai i20, które są zgodne z samochodami komisji egzaminacyjnej w warszawskich WORD-ach. Cenimy sobie zarówno jakość, jak i wygodę naszych kursantów, więc wszystkie nasze samochody są z 2016 i są wyposażone w klimatyzację. Wszystkie samochody, które używane są do nauki jazdy w Ldrive, posiadają aktualny przegląd techniczny, który potwierdza, że są one całkowicie sprawne i pozwalają zachować nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo jazdy. Ten model samochodu świetnie nadaje się do nauki jazdy, dzięki niemu zabierzesz prawidłowych nawyków w trakcie prowadzenia pojazdu i poczujesz prawdziwą przyjemność płynącą z nauki.


Szkoła jazdy dla każdego 
Szkoła jazdy Ldrive to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie stać się posiadaczem uprawnienia do kierowania pojazdem. Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kurs na prawo jazdy w Warszawie, który składa się z 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Każdy kursant otrzyma od nas materiały szkoleniowe, a także odbędzie zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz weźmie udział w egzaminie wewnętrznym. Każdy kurs prawa jazdy odbywają się w naszej szkole, może zostać rozszerzony o dodatkowe godziny ćwiczeń w ruchu drogowym w praktyce, tego rodzaju dodatkowe godziny jazdy oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Absolutną nowością na rynku, którą praktykujemy w naszej szkole jazdy w Warszawie, jest udostępnienie naszym kursantom materiałów e-learningowych, co umożliwia naukę teorii w domu i umówienie egzaminu wewnętrznego na podstawie wiedzy zdobytej w ten sposób. Nasza szkoła jazdy zapewnia możliwość rozłożenia płatności na nisko na nieoprocentowane raty.
Szkoła Ldrive pozwala również przypomnieć sobie radość z prowadzenia pojazdów osobom, które zdobyły już prawo jazdy i pragną odświeżyć sobie pamięć z pomocą jazd doszkalających dla osób z prawem jazdy, dzięki którym zyskają pewność siebie, która w dzisiejszych czasach jest potrzebna podczas jazdy w mieście.

Zacznij kurs teraz!

Wybierz kurs dla siebie i wykup go online.

Zapisz się teraz
Zapisz się na kurs ONLINE!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem