Kurs prawo jazdy kat. B Warszawa<

Kurs prawo jazdy kat. B Warszawa


Firma LDRIVE Nauka jazdy jest ośrodkiem szkoleniowym dla kandydatów do egzaminu na prawo jazdy. W swojej ofercie ma między innymi kurs na prawo jazdy kat. B Warszawie. Zdając sobie sprawę, jak bardzo prowadzenie samochodu, zwiększa komfort naszego życia, zapraszamy na kurs wszystkich, którzy są pełnoletni lub za 3 miesiące ukończą osiemnasty rok życia. Oferujemy pomoc w przygotowaniu do egzaminu osobom w każdym wieku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w jak najlepszy sposób, przygotować naszych kursantów do egzaminu.


Kurs na prawo jazdy kat. B w Warszawie


Każdy, kto odwiedził Warszawę, wie, jak ruchliwym miastem, jest stolica Polski. Oprócz wysokiego natężenia ruchu jeżdżą tutaj autobusy miejskie oraz tramwaje, które dla wielu osób są skuteczną przeszkodą, w pozytywnym zaliczeniu egzaminu na prawo jazdy kat. B. Szkoła jazdy LDRIVE w trakcie wieloletniej działalności, pomogła zgłębić tajniki wiedzy o ruchu drogowym i prowadzeniu samochodu wielu osobom, dlatego przygotowanie kursantów do zaliczenia egzaminu w Warszawie, nie jest dla nas wyzwaniem. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, a nasi instruktorzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z nadmiernym stresem, czy innymi przeszkodami. Jednym z elementów sukcesu naszego i naszych kursantów jest doskonała znajomość miasta, a w szczególności tras, które wybierają egzaminatorzy w trakcie egzaminu na prawo jazdy kat. B. Zdobycie nowych umiejętności z zakresu prowadzenia samochodu i ruchu drogowego właśnie na tych trasach, znacząco zwiększa Twoje szanse na sukces. LDRIVE, jako ośrodek szkoleniowy i opiekun kursantów podchodzi do ich sukcesu, traktując go, jako własne zwycięstwo. Zależy nam na Twoim pozytywnym wyniku, tak samo, jak Tobie. Prowadząc kursy przez wiele lat, zdobyliśmy cenną wiedzę na temat tego, co pozwala czuć się kursantom komfortowo w trakcie każdych zajęć.

Elastyczne podejście do kursantów


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nic tak nie sprzyja miłej atmosferze, jak swoboda w odbywaniu kursu na prawo jazdy. Z nami możesz wybrać, czy preferujesz naukę do egzaminu teoretycznego w grupie, czy w pojedynkę. Dla osób, które sprawniej przyswajają wiedzę samodzielnie, a także dla tych, które chcą zaoszczędzić czas na dojazdach do ośrodka szkoleniowego, oferujemy naukę części teoretycznej online. Wybierając tę opcję, uzyskujesz 90-dniowy dostęp do platformy internetowej, na której znajdziesz wykłady oraz testy sprawdzające wiedzę. Jest to zgodny z aktualnym programem nauczania sposób pogłębiania wiedzy teoretycznej. Dodatkowo otrzymasz opiekę instruktora, który pomoże Ci z wszelkimi trudnościami. Szkoła Jazdy LDRIVE jest nowoczesnym ośrodkiem szkoleniowym, więc oferowane przez nas rozwiązania są nieustannie aktualizowane, tak aby nasi kursanci otrzymali, jak najlepsze przygotowanie do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy.

Kurs na prawo jazdy kategorii B w Warszawie


Wybierając kurs w naszej szkole, możesz wybrać standardowy lub przyspieszony tryb nauki, który można ukończyć nawet w 3 tygodnie. Wszystko zależy od zaangażowania kursanta, jednakże nasi instruktorzy gotowi są do odbywania każdego dnia dwugodzinnych zajęć. Każdy kurs na prawo jazdy kategorii B przewiduje 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych, a także możliwość nauki części teoretycznej w domu przy pomocy platformy e-learningowej. Kursanci otrzymują aktualizowane na bieżąco materiały, które w jasny i przejrzysty sposób pomagają im, zdobyć niezbędną wiedzę. W celu podsumowania nauki w trakcie samodzielnych lub grupowych zajęć teoretycznych oferujemy wewnętrzny test, który jest doskonałym przygotowaniem do rzeczywistego egzaminu. Dodatkowo każdy z naszych kursantów może liczyć na zajęcia pierwszej pomocy przedlekarskiej. Wierzymy, że odpowiedzialność na drodze ponoszą wszyscy, a kierowcy muszą być przygotowani do udzielenia pierwszej pomocy na wypadek kolizji samochodowej. Zdając sobie sprawę, że niektórzy mogą potrzebować kilku dodatkowych lekcji praktycznych, oferujemy dokupienie w atrakcyjnej cenie kolejnych lekcji jazdy samochodem. W przypadku, jeśli nie dysponujesz całkowitą kwotą za kurs w momencie jego rozpoczęcia, umożliwiamy płatność ratalną. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów planu spłaty.


Zapisz się na kurs ONLINE!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem