Jazdy doszkalające w Warszawie

Szkoła nauki jazdy Idrive w Warszawie to profesjonalizm w czystej postaci, dzięki wyjątkowej dbałości o dobro i interesy klienta oraz dokładność, obowiązkowość i uczciwość w prowadzeniu lekcji. Zakres naszych usług obejmuje kompleksowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy oraz jazdy doszkalające, które są ogromnym ułatwieniem i okazją, dla osób, które mają problem ze swobodnym poruszaniem się po ulicach Warszawy. Jazdy doszkalające to oferta skierowana do każdego, kto jest zainteresowany poszerzeniem swojego doświadczenia za kółkiem, począwszy od osób, które po raz kolejny podchodzą do egzaminu, po takie, które egzamin mają już sobą, aczkolwiek nie czują się komfortowo i pewnie za kierownicą swojego samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jazd doszkalających, które pomogą Ci utrzymać nerwy na wodzy i skupić całą Twoją uwagę na drodze i kierownicy.

Jazdy doszkalające na obszarze miasta Warszawa (ul. Radarowa) przeprowadzane są na trasach egzaminacyjnych warszawskich ośrodków egzaminowania:

  • – WORD Okęcie, ul. Radarowa
  • – WORD Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Na czym polegają jazdy doszkalające?

Jazdy doszkalające to nic innego, jak lekcje nauki jazdy samochodem. Poza kompletem godzin, które są przewidziane w programie szkolenia na prawo jazdy w Warszawie, masz możliwość wykupienia dodatkowych lekcji, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i pozwolą Ci na szczegółowe zapoznanie się z warszawskimi ulicami. Nasi instruktorzy pokażą Ci punkty krytyczne, które sprawiają największe trudności kursantom i przyczyniają się do oblania egzaminu. Dokładnie analizujemy trasy i ulice, które pokonujesz podczas egzaminu, a w międzyczasie jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Możliwość pobrania dodatkowych lekcji przyczynia się do nabierania właściwych nawyków za kółkiem, a w przyszłości- bezpiecznego poruszania się po ulicach. Jeśli masz problem z parkowaniem, cofaniem, czy tym podobnymi działaniami, nasz instruktor pomoże Ci nabrać pewności siebie oraz udzieli wskazówek, które pozwolą Ci na opanowanie nawet najtrudniejszych manewrów. Nauka płynnej i dynamicznej jazdy w trudnych warunkach pogodowych również wpisuje się w pakiet jazdy doszkalającej, co sprawi, że następne podejście do egzaminu na prawo jazdy w Warszawie zaowocuje pozytywnym wynikiem.

Jazdy doszkalające Warszawa Radarowa

Jazdy doszkalające na terenie WORD Warszawa Okęcie (ul. Radarowa) to także świetne rozwiązanie dla osób, które jakiś czas temu zdały egzamin na prawo jazdy, ale nie usiadły za kółkiem od razu i potrzebują teraz krótkiego przypomnienia zasad techniki jazdy. Podczas tego typu ćwiczeń szczególną uwagę zwracamy na manewry i parkowanie. Dzięki nauce poprawnej techniki jazdy ruszanie na wzniesieniu czy parkowanie (nawet w bardzo wąskich miejscach) przestaje być problemem. Pomożemy Ci również dostosować styl jazdy do wymogów, jakie stawiają egzaminatorzy, a także nauczymy płynnej i dynamicznej jazdy w trudnych, miejskich warunkach.


Kiedy możesz skorzystać z jazdy doszkalającej?


Jazdy doszkalające są ofertą dostępną dla każdego, jeśli tylko wykazujesz zainteresowanie poprawą jakości swojej jazdy. Nieważne, czy posiadasz od dłuższego czasu prawo jazdy, jesteś w trakcie wyrabiania dokumentów, czy podchodzisz do egzaminu po raz kolejny- ważne, abyś wykazał nieco dobrych chęci oraz zaangażowania. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu ustalenia szczegółów i dopasowania pakietu pod Twoje indywidualne potrzeby. Dajemy Ci możliwość skorzystania nawet z jednej godziny jazdy doszkalającej, bądź całego pakietu, nawet powyżej 10 godzin. Jeśli zależy Ci na płynnej, stabilnej i swobodnej jeździe, bez niepotrzebnego stresu i nerwów, jeśli masz dość ciągłego powtarzania tych samych błędów podczas egzaminu praktycznego, zapraszamy do 

CENNIK JAZD DOSZKALAJĄCYCH DLA KATEGORII B

Czas Cena

1 godzina

80 zł

Zapisz się

2 godziny

160 zł

Zapisz się

10 godzin

750 zł

Zapisz się

> 10 godzin

Ustalane indywidualnie

Zapisz się
Zapisz się na kurs ONLINE!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem