Kurs na prawo jazdy Warszawa

W przyszłości zawsze doradzimy, pomożemy kiedy tylko będą Państwo potrzebowali. Nasz przyjazny i profesjonalny personel jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie.

KURS PODSTAWOWY

KURS EKSPRESOWY

KURS PODSTAWOWY

W JĘZYKU ANGIELSKIM

1500 PLN

1800 PLN

2000 PLN

30 godzin teorii 30 godzin teorii 30 godzin teorii
30 godzin praktyki 30 godzin praktyki 30 godzin praktyki
NOWOŚĆ!
E-learning: teoria w domu
NOWOŚĆ!
E-learning: teoria w domu
NOWOŚĆ!
E-learning: teoria w domu
Materiały do nauki Materiały do nauki Materiały do nauki
 Zajęcia pierwszej pomocy przedlekarskiej Zajęcia pierwszej pomocy przedlekarskiej Zajęcia pierwszej pomocy przedlekarskiej
Egzamin wewnętrzny Egzamin wewnętrzny Egzamin wewnętrzny
Płatność w ratach 0% Płatność w ratach 0% Płatność w ratach 0%

Możliwość rozszerzenia kursu o dodatkowe godziny praktyki w bardzo przystępnej cenie

Możliwość rozszerzenia kursu o dodatkowe godziny praktyki w bardzo przystępnej cenie Możliwość rozszerzenia kursu o dodatkowe godziny praktyki w bardzo przystępnej cenie

Kurs prawa jazdy Warszawa

Oferta szkoły LDRIVE obejmuje kurs na prawo jazdy na obszarze miasta Warszawa, w skład którego wchodzi 30 godzin teorii, 30 godzin zajęć praktycznych, materiały szkoleniowe, a także zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz egzamin wewnętrzny. Kurs prawa jazdy każdorazowo może być rozszerzony o dodatkowe godziny ćwiczeń praktycznych w ruchu drogowym, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowością jest możliwość otrzymania materiałów e-learningowych do nauki teorii w domu. Wówczas osoby pragnące uzyskać prawo jazdy na terenie miasta Warszawa mogą zapoznać się z przepisami ruchu drogowego we własnym zakresie, a po pozytywnym zaliczeniu teoretycznego egzaminu wewnętrznego – rozpocząć jazdy.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kurs prawa jazdy w mieście Warszawa. Zapewniamy możliwość rozłożenia płatności za kurs na prawo jazdy na nieoprocentowane raty. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Prawo jazdy Warszawa

Kurs prawa jazdy można rozpocząć w dowolnym momencie. LDRIVE proponuje 3 rodzaje kursów, w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Podstawowy kurs na prawo jazdy to standardowa oferta kierowana do osób, które chcą uzyskać prawo jazdy na terenie miasta Warszawa po odbyciu wymaganych przepisami zajęć teoretycznych i praktycznych. Ekspresowy kurs prawa jazdy sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na jak najszybszym uzyskaniu dokumentu potwierdzającego posiadane prawo jazdy. W tym przypadku jazdy umawiane są z większą częstotliwością, tak aby kurs prawa jazdy zakończył się jak najwcześniej.

Naszą ofertę uzupełnia kurs na prawo jazdy w języku angielskim, w całości prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów posługujących się tym językiem. Warszawa jest miastem, w którym mieszka wielu obcokrajowców, dlatego też wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, oferując kurs prawa jazdy po angielsku.

Osobom, które w momencie zapisu nie mają możliwości opłacenia pełnej kwoty za kurs prawa jazdy, proponujemy rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty. W momencie zapisu należy wpłacić min. 500 zł. Resztę wpłaca się w czasie trwania kursu odpowiednio do 10. i 20. godziny szkolenia. Każdy kurs na prawo jazdy można opłacić gotówką lub przelewem.

 Jak opłacić szkolenie:

  • Przelewem ( informacja o numerze konta w zakładce kontakt).
  • Gotówka ( w biurze w godzinach otwarcia ).

 

CENNIK JAZD DOSZKALAJĄCYCH DLA KATEGORII B

 CZAS  CENA
 1 H  60 PLN
 5 H  275 PLN
 10 H  500 PLN
 >10 H  Ustalane indywidualnie