Jazdy doszkalające w Warszawie

Szkoła nauki jazdy LDRIVE zaprasza na jazdy doszkalające w mieście Warszawa. Jeżeli właśnie czekasz na egzamin na prawo jazdy, potrzebujesz poćwiczyć manewry na placu oraz jazdę po mieście lub masz trudności z uzyskaniem prawa jazdy, po raz kolejny podchodzisz do egzaminu praktycznego, to z naszą pomocą pokonasz wszelkie przeszkody. Skutecznie przygotujemy Cię do zdania egzaminu praktycznego.

Jazdy doszkalające na obszarze miasta Warszawa (ul. Radarowa) przeprowadzane są na trasach egzaminacyjnych warszawskich ośrodków egzaminowania:

  • – WORD Okęcie, ul. Radarowa
  • – WORD Bemowo, ul. Powstańców Śląskich

Jazdy doszkalające oferowane przez LDRIVE na terenie miasta Warszawa mają przede wszystkim na celu szczegółowe poznanie tras egzaminacyjnych przez osoby pragnące zdać egzamin na prawo jazdy. Dlatego naszym kursantom i klientom te trasy pokazujemy, omawiając z nimi zwłaszcza miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do niezdania egzaminu. W punktach, które sprawiają najwięcej kłopotów, ćwiczymy aż do skutku, do momentu przełamania wszelkich trudności, kiedy jazda kursanta jest swobodna, nie powoduje stresu, a wręcz staje się przyjemnością.

Jazdy doszkalające Warszawa Radarowa

Jazdy doszkalające na terenie WORD Warszawa Okęcie (ul. Radarowa) to także świetne rozwiązanie dla osób, które jakiś czas temu zdały egzamin na prawo jazdy, ale nie usiadły za kółkiem od razu i potrzebują teraz krótkiego przypomnienia zasad techniki jazdy. Podczas tego typu ćwiczeń szczególną uwagę zwracamy na manewry i parkowanie. Dzięki nauce poprawnej techniki jazdy ruszanie na wzniesieniu czy parkowanie (nawet w bardzo wąskich miejscach) przestaje być problemem. Pomożemy Ci również dostosować styl jazdy do wymogów, jakie stawiają egzaminatorzy, a także nauczymy płynnej i dynamicznej jazdy w trudnych, miejskich warunkach.

CENNIK JAZD DOSZKALAJĄCYCH DLA KATEGORII B

Czas Cena
1 godzina 70 zł Zapisz się
2 godziny 120 zł Zapisz się
10 godzin 500 zł Zapisz się
> 10 godzin Ustalane indywidualnie Zapisz się
Zapisz się na kurs ONLINE!
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem